مقالات قالیشویی میتواند به داشتن اطلاعات شما برای شستشوی فرشتان کمک  کند اصولا در برخی موارد نیاز به شستن فرش نیست و ممکن است با شستوی فرش در منزل خوتان از پس ان بر بیایید.

بسیاری از خانم های خانه دار به دنبال مسائل مربوط به قالیشویی و شستشوی فرش و تمییزی خانه هستند که بتوانند خود به راحتی کارهای خانه را انجام دهند.

این مقالات به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شستشوی انواع فرش های شما کمک میکند زیرا این مقالات توسط کارشناسان متخصص فرش نوشته شده است.

سفارش شستشوی فرش برای عید

سفارش شستشوی فرش برای عید

با توجه به نزدیک شدن به آخر سال سفارش شستشوی فرش برای عید را به آخر سال نسپارید و سعی کنید زودتر از قالیشویی های خوب ثبت سفارش داشته باشید.
رنگ برداری فرش

نحوه رنگ برداری فرش دستباف

در این متن قصد داریم نکاتی را در ارتباط با رنگ برداری فرش برای شما عزیزان توضیح دهیم اینکه چه زمانی و در چه فرش هایی رنگ برداری میکنیم.
دستگاه قالیشویی

بررسی دستگاه قالیشویی مناسب

امروزه در مراکز قالیشویی های مدرن از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک ومدرن استفاده میشود و کارخانه قالیشویی افرا یکی از این مراکز است.
مارک زنی تابلو فرش

مارک زنی تابلو فرش دستباف

اگر درباره مارک زنی تابلو فرش شنیده باشید و بخواهید در این رابطه اطلاعاتی به دست آورید این مقاله را مطالعه بفرمایید که در قالیشویی افرا صورت میگیرد.
چرم دوزی فرش

چرم دوزی فرش چیست

چرم دوزی فرش چیست و چه کاربردی دارد چرم دوزی فرش در گذشته زیا…
دارکشی فرش دستباف

دارکشی فرش دستباف چیست

شاید شما هم اصطلاح دارکشی فرش دستباف را شنیده باشید اما دقیقا ندانید که به چه معناست و چه زمانی از آن استفاده می شود در این مقاله آشنا شویم.
خشکشویی فرش

خشکشویی فرش در منزل

خشکشویی فرش در منزل چیست و چه صورت باید در منزل خشکشویی کنیم مانند خشکشویی مبلمان که در منزل توسط دستگاههای مکانیزه با کارکنان مجرب صورت میگیرد.
رفوگری فرش

رفوگری فرش چیست

رفوگری فرش از هنرهای قدیمی ایرانی است که جز جدا نشدنی هنر فرش بافی می باشد. اما شاید جالب باشد که بدانید رفوگری فرش چیست؟
کاور ریشه فرش

کاور ریشه فرش چیست

کاور ریشه فرش چیست و چه مزیت هایی دارد ؟ شاید شما هم نام کاور ر…
شرایط نگهداری از فرش

شرایط نگهداری از فرش

فرش ها جزو جدانشدنی از خانه های ما هستند به این دلیل شرایط نگهداری از فرش ها به خصوص فرش دستباف و ابریشمی میتواند بسیار مهم باشد.
نحوه از بین بردن لک چای از فرش

نحوه از بین بردن لکه چای روی فرش

ما ایرانیان به دلیل استفاده از چای در طول شبانه روز امکان ریختن چای به روی فرش زیاد است، حال اینجا نحوه از بین بردن لکه چای روی فرش را بررسی میکنیم.
شستشوی پتو

نحوه شستشوی پتو

نحوه شستشوی پتو چگونه است؟   باکتری ها و ویروس ها موجوداتی هستند…
ترمیم ریشه فرش

ترمیم ریشه فرش

ترمیم ریشه فرش چیست فرش جزء جدا نشدنی دکوراسیون داخلی من…
پرداخت فرش

پرداخت فرش

پرداخت فرش چیست یکی از نگرانی هایی که برای همه پیش می آید این …
بهترین مواد شوینده برای فرش

بهترین مواد شوینده برای فرش

شاید برای شما این سوال مطرح شده باشد که بهترین مواد شوینده برای فرش چیست زیرا فرش ها جزو جدا نشدنی از منزل ما ایرانی هاست.
لک برداری از فرش

لک برداری از فرش

لک برداری از فرش ماشینی در خانه ممکن به دلایل مختلف فرش شما کثیف …
اعلاشویی

اعلاشویی

اعلاشویی امروزه قالیشویی ها با استخدام افراد متخصص در زمینه انواع فرش با بررسی الیاف مصرفی و نحوه بافت فرش تصمیم می گیرند که یک فرش چگونه اعلاشویی شود.
نرخ قالیشویی

نرخ قالیشویی

نرخ قالیشویی چطور تایین میشود؟ سنت خانه تکانی در ایران به ویژه …
شستشوی مبل

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان در منزل مبلمان منزل مثل همه وسایل و لو…