خشکشویی فرش در منزل

شاید شما هم با شنیدن عبارت خشکشویی فرش در منزل تعجب کرده باشید. مگر می شود که فرش را آن هم در منزل خشکشویی کرد.همان طور که می دانید خشکشویی لباس هم نسبت به شستشوی کامل آن در لباسشویی و سپس اتو کردن آن مزایای بسیاری دارد.در مورد فرش هم همین طور است.قالیشویی افرا ارائه دهنده خدمات  شستشوی فرش، موکت، پتو، مبلمان و همچنین خدمات خشکشویی فرش، موکت و مبلمان با اعزام همکاران به منزل شما خدمات خشکشویی را در منزل شما انجام خواهد داد. مزیتی که خشکشویی در منزل دارد این است که نیاز نیست که منزل مان برای مدت زیادی برهنه شود. در این زمان ها ما احساس بدی خواهیم کرد. پس خشکشویی انجام می دهیم تا در کمترین زمان بتوانیم از فرش مان دوباره استفاده کنیم.

در چه صورت خشکشویی فرش در منزل صورت می گیرد ؟

اگر فقط قسمتی از فرش منزل تان کثیف شده است و شما مایل نیستید.
که آن را به طور کامل شستشو کرده و به قالیشویی بسپارید خشکشویی فرش گزینه مناسبی خواهد بود.اگر جنس فرش شما بسیار نازک است و این نگرانی را دارید.
که در صورت سپردن آن به قالیشویی آسیب خواهد دید، خشکشویی گزینه مناسبی برای شما است.
اگر فرش بسیار گران بهایی دارید و فقط روی آن گرد و خاکی شده و آلودگی دارد.
خشکشویی فرش انتخاب بسیار خوبی است.اگر نوزادی دارید و چهار دست و پا روی فرش راه می رود و شما نگران این هستید .که به دلیل باکتری ها و قارچ های روی فرش فرزند دل بندتان بیمار شود.
خشکشویی در فواصل نزدیک می تواند به از بین بردن باکتری ها و قارچ ها کمک کند.
اگر حتی موکت منزل تان آلوده شده است و نگرانید که در صورتی که آن را بشویید پرز بدهد.
و یا رنگ آن تغییر کند هم خشکشویی برای شما انتخاب بسیار خوبی است.
که بدون تغییر رنگ یا آسیبی موکت یا فرشتان تمیز می شود.همه این کارها می تواند در منزل شما اتفاق بیفتد و فرش شما به سرعت آماده استفاده دوباره شود.در نظر داشته باشید که فرش شما برای این که خشکشویی شود نباید پرز زیادی داشته باشد.پرز می تواند مانعی برای خشکشویی فرش باشد.پس اگر تمایل به این کار دارید ابتدا مطمئن شوید که فرش تان پرزی نداشته باشد.

نحوه ی خشکشویی فرش در منزل

خشکشویی مبلمان و فرش می تواند تماما در منزل شما انجام شود.
شما فقط کافی است که روی فرش خود را جارو برقی بکشید تا آماده خشکشویی شود.
سپس همکاران ما با دستگاه های تمام مکانیزه خشکشویی به منزل شما می آیند. و عملیات آغاز می شود.سیستم دستگاه مکانیزه خشکشویی فرش به این گونه است.که مواد شوینده مخصوص فرش شما با دوز معین با بخار به فرش شما اعمال می شود.سپس روی فرش کف کرده و همکاران ما کف را به صورت حرکات دورانی و صاف به همه قسمت های فرش انتقال می دهند.بعد از تمیز کردن فرش با کف، کف را با استفاده از دکمه مکنده دستگاه می کشند.به طوری که هیچ آب و کفی روی فرش باقی نمی ماند.اگر که اثراتی از لک ها و کثیفی ها باقی مانده بود دوباره این کار را تکرار می کنندو کف را به روی فرش منتقل می کنند. این عمل را آن قدر تکرار می کنند تا فرش کاملا تمیز شود.

شعبه شمیرانات

شعبه غربــــ

شعبه شـــرق

شعبه شمـــال

شعبه جنوبــــ

شعبه کرج