شستشوی موکت در منزل

کارخانه های قالیشویی دارای کادر مجرب و متخصص در زمینه اتواع فرش، موکت و … و سابقه در زمینه شستشوی فرش و موکت علاوه بر آن که شستشوی موکت را در محل کارخانه و با دستگاه های حرفه ای انجام می دهد، شستشوی موکت در منزل را برای آن دسته از عزیزان و مشتریانی که مایل هستند که شستشوی موکت در منزل انجام دهند با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های مکانیزه با قابلیت خشک شدن سریع در محل بدون بو را در محل توسط افراد متخصص انجام می دهد به گونه ای که موکت شما بدون آسیب دیدگی مثل روز اول تمیز، نو، سالم و تر و تازه به نظر می رسد، مثل اینکه موکت های خود را تازه خریده اید.

قیمت شستشوی موکت

کارخانه قالیشویی افرا با سابقه ای که در شستشوی فرش ، موکت و مبلمان را در سطح استان تهران با نرخ های مصوب انجام می دهد. قالیشویی افرا همیشه سعی کرده است که بهترین و کمترین قیمت شستشوی موکت و فرش را در سطح مناطق تهران و در بین قالیشویی های دیگر داشته باشد و مشتریانقالیشویی مجاز افرا به نشانه اعتماد از قیمت و کیفیت شستشوی موکت و فرش هر ساله شستشوی فرش ها ، موکت ها ، پتو ها ، مبلمان و … خود را به قالیشویی افرا می سپارند و از کیفیت و قیمت شستشو بسیار رضایت مند و خوشحال اند و بسیاری از مشتریان قالیشویی افرا به صورت تبلیغات مشتریان برای دوستان و آشنایان و به صورت دهان به دهان به خانواده بزرگ قالیشویی افرا پیوسته اند

نحوه شستشوی موکت

نحوه شستشوی موکت در قالیشویی افرا متفاوت است و بستگی به نوع و جنس موکت شما دارد.فرش هایی که به کارخانه برده میشود با دستگاه های مکانیزه و با مواد و شامپو های مناسب موکت که ان را خشک نکند شستشو میشود و در جایگاه مناسب خشک مییشود. این مراحل طی ۲ روز کاری صورت میگیرد. حال اگر موکت چسبیده و در محل باشد از مواد مناسب دیگری با دستگاه در واقع خشکشویی میشود و تا ۱ الی ۲ ساعت موکت خشک میشود و کاملا تمییز شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شعبه شمیرانات

شعبه غربــــ

شعبه شـــرق

شعبه شمـــال

شعبه جنوبــــ

شعبه کرج