بهترین پودر شوینده قالیشویی

بهترین پودر شوینده قالیشویی

پودر شوینده در قالیشویی با توجه به نظر کارشناسان بر حسب نوع کیفیت فرش انتخاب میشود.شست و شوی فرش با تثبیت رنگ و بهبود پروسه ی شست و شو ، حفظ پاکیزگی و دوام بیشتر آن از ویژگی های شست و شو با بهترین پودر شوینده است.

پودر شوینده قالیشویی مناسب فرش های دستباف

این شوینده ها میبایست قابلیت انحلال زیادی در آب داشته باشند و باید به دلیل آسیب پذیر بودن پشم موجود در فرش از پودر شوینده ی خنثی استفاده کرد.کمبود مواد قلیایی و بهبود جلا در فرش از ویژگی های پودر شوینده قالشویی مناسب فرش های دست بافت است.

انواع پودر و شامپو مورد استفاده در قالیشویی

انواع پودر شوینده قالیشویی شامل پودر شوینده ی قوی (تاید دستی) کیسه ای ۱۰ و ۲۰ کیلویی،پودر نانو ۲۰ کیلویی با قدرت لکه بری فوق العاده قوی بدون نیاز به آبژاول میباشد. و انواع شامپو فرش شامل هیدرو،تگزاپن،فسفات،سودپرک،لورامید و کلر هندی و ایرانی میباشد.

تفاوت شست و شوی پودری و شامپو

وقتی از شامپو برای شستشوی فرش استفاده میکنند باعث جمع شدن کثیفی در عمق و سطح فرش شده که با استفاده از جاروبرقی از روی فرش برداشته خواهد شد.و در شست و شو با پودر پودر را به روی فرش میپاشند تا خیس بخورد و کثیفی های فرش را نمایان کند و سپس با کشیدن فرچه به آسانی خارج میشود و در آخر مواد باقی مانده را توسط جارو برقی تمیز میکنند.