سفارش شستشوی فرش برای عید

سفارش شستشوی فرش برای عید

سفارش شستشوی فرش برای عید را به آخر سال نسپارید.

با توجه به نزدیک شدن به آخر سال و شروع شدن خانه تکانی ها اکثر خانم های خانه دار کارهای خانه داری خود را شروع کرده اند .

از این جهت که در ابتدا سعی میکنند کارهای سنگین را شروع کنند و شستشوی فرش های خود یکی از اولیت های مهم ان ها میباشد.

معمولا اگر خانه دار ها فرش های خود را در طول سال هم شسته بودند باز هم برای آخر سال و برای تکمیل فرایند خانه تکانی این کار را میکنند.

به همین علت ممکن است قالیشویی های سراسر تهران شلوغ شوند و سفارش فرش برای عید فراوانی بگیرند.

به همین خاطر این جا باید مراکزی را پیدا کنید که شعبات مختلف در سراسر تهران را داشته باشد.

 

آغاز سفارش شستشوی فرش برای عید و خانه تکانی

 

طبق نظری که همه مراکز قالیشویی تهران دارند همه بر این باورند که به علت شلوغی بیش از حد سفارشات در ایام اخر سال ، ترجیحا سفارشات خود را به اخر سال نیاندازید و سفارشات خود را از الان اول دی ماه شروع کنید تا بتوانید خدمات بهتری داشته باشیم، علاوه بر کیفیت کار ممکن است به خاطر تغییر تعرفه های اتحادیه قالیشویی قیمت ها متفاوت شود.

به همین خاطر این ماه دی میتواند برای سفارشات شما بهتربن زمان باشد ولی خب برخی از خانم های خانه دار میترسند فرشهایشان را که برای شستشو این ماه میدهند تا روز عید دوباره کثیف شود. میتوانید در این صورت فرش های نفیستان را زودتر سقارش دهید و همانطور به حالت کاور شده نگه داری کنید.

همچنین این روزها حومه تهران به شدت به مراکز خدماتی از جمله قالیشویی نیاز دارند تا بتوانند سفارشات خود را به راحتی داشته باشند،  افرا ضمن شعباتی که در سراسر تهران دارد مرکز قالیشویی در کرج را هم دارد که مردم ساکنین کرج میتوانند به راحتی ثبت سفارش دهند.

 

سفارش شستشوی فرش برای عید در قالیشویی افرا

قالیشویی افرا در ایام ماه های اخر سال برنامه ویژه ای برای سفارشات خود دارد به این صورت که نیرو های خود را افزایش میدهد و از ۷ صبح تا ۱۰ شب سفارشات شما را دریافت کرده و ثبت میکنند و زمان تحویل فرش های شما نیز در ایام عید همان ۲ روز کاری میباشد و حدالامکان تمام سفارشات شما در همان روز فرستاده میشود و پیگیری های لازم توسط اپراتورها صورت میگیرد.

در این ایام ثبت سفارشات به غیر از تماس تلفنی، به صورت آنلاین از طریق سایت نیز ثبت میشود و شامل ۲۰% تخفیف میباشد.