خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان به چه معناست ؟

مبلمان عناصری است که هم در منزل ها و هم در اداره ها همیشه موجود است و برای شستشوی ان ها باید اقدامات خاص خود صورت بگیرد.

در این حالت نیاز است بدانیم که نوع مبلمان شما به چه صورت است؟

مبل هایی که تشک جداگانه دارند و تشک از ان ها جدا میشود.:

که در این حالت تشک ها را خیلی راحت به داخل ماشین لباسشویی انداخته و شسته میشود.

مبلهایی که تشک انها به خود مبل چسبیده است که در این صورت نیاز به خشکشویی مبلمان داریم.

در واقع حالتی که مبل ها را خوب شستشو میدهد خشکشویی مبلمان در محل است که بدون جابه جایی مبل ها را شستشو میدهد.

نحوه خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان هم یکی از دغدغه های همیشگی استفاده کنندگان از آنهاست . این روزها کارخانجات قالیشویی معتبر با در اختیار داشتن امکانات و ابزارهای ویژه این کار آماده ارائه هر گونه خدماتی در این زمینه در منزل و یا محل کار مشتریان خود می باشند . ماشین آلات مخصوص خشکشویی مبلمان بدون کوچکترین آسیب دیدگی در پارچه ، فوم ، اسکلت و … مبلمانی تمیز همچون روز اول را مجددا به منزل و محل کار ما بازمی گردانند.

خشکشویی مبلمان در منزل

خشکشویی مبلمان یکی از بهترین روش ها برای پاکیزگی مبل ها است و خشکشویی مبلمان در منزل از علایق خانم های با سلیقه ای است که دوست دارند مبل های منزل شان بدون هیچ گونه آسیب دیدگی ناشی از جا به جایی مبلمان پاک و تمیز و مثل روز اول شود. قالیشویی افرا با بیش از پنجاه سال سابقه درخشان و رضایت مندی بالای مشتریان ارائه دهنده خدمات خشکشویی مبلمان در منزل شما در هر جایی که باشید می باشد و با بهترین و به روز ترین دستگاه های مکانیزه خشکشویی از بهترین برند های جهانی خدمات خشکشویی مبلمان در منزل را برای شما عزیزان به بهترین شکل ارائه می کند. این سرویس عملا در قالیشویی مجاز قابل اجرا است.

قیمت خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان یکی از مدرن ترین انواع شستشو است که در قالیشویی های بزرگ و معتبر انجام می شود. خشکشویی با دستگاه های فوق پیشرفته مزایای بسیار زیاد و غیر قابل مقایسه ای با شستشو های قدیمی مبلمان با شامپو فرش و دیگر مواد شوینده دارد. به گونه ای که در شستشو های معمولی آب زیادی وارد فوم مبل و لایه های زیرین مبلمان می شود.
اما خشکشویی این اثرات و مشکلات را ندارد. با این حال قیمت خشکشویی مبلمان با توجه به مزایای خوب آن و عدم کثیف کاری در منزل و همچنین امکان استفاده بلافاصله از مبل بدون نیاز به خشک شدن، قیمت پایینی است و برای مبلمان هفت نفره یک قیمت ثابتی دارد که با افزایش مبل های اضافه و کوسن ها و تشک های دوبل به قیمت خشکشویی اضافه می شود.برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با قالیشویی افرا تماس حاصل نمایید.

روشهای خشکشویی مبلمان

علاوه بر قالیشویی های معتبر که خدمات خشکشویی مبلمان را هم ارائه می دهند یکی از راههای خشکشویی مبلمان همان شستشوی آن به روش سنتی و با استفاده از شامپو فرش ، اسفنج و آب است ! در این روش خانگی که به هیچ وجه توصیه نمی شود آسیبهای زیادی متوجه مبلمان شده و روند فرسودگی مبلمان را سرعت می بخشد . در این روش ممکن است آب به فوم داخل مبلمان نفوذ کرده و باعث تخریب آن شود . همچنین پارچه مبلمان ممکن است دو رنگ شود یا قسمتی از آن زرد شده و یا کلا تغییر رنگ دهد و هزار و یک آسیب دیگر . حتی باقی ماندن آب در قسمتهایی از داخل مبلمان می تواند باعث تجمع حشرات در آن شود.