مقالات قالیشویی می تواند به داشتن اطلاعات شما برای شستشوی فرش شما کمک  کند اصولا در برخی موارد نیاز به شستن فرش نیست و ممکن است با شستوی فرش در منزل خوتان از پس ان بر بیایید.
بسیاری از خانم های خانه دار به دنبال مسائل مربوط به قالیشویی و شستشوی فرش و تمییزی خانه هستند که بتوانند خود به راحتی کارهای خانه را انجام دهند.
این مقالات به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شستشوی انواع فرش های شما کمک میکند زیرا این مقالات توسط کارشناسان متخصص فرش نوشته شده است.

فرش فانتزی
فرش فانتزی به چه فرشی گفته میشود
فرش فانتزی که این روزها پای آن به اکثر خانه های ایرانی باز شده ، به یکی از فرشهای پرطرفدار بخصوص در میان جوانان و نوجوانان تبدیل شده است .این فرشهای فانتزی و مدرن در همه چیز از رنگ و طرح گرفته است.
شستن تابلو فرش
آموزش شستن تابلو فرش در خانه
تابلو فرش از جمله وسایلی است که در خانه های ایرانی زیاد دیده میشود به این منظور شستن تابلو فرش در منزل و خشک کردن ان به روش صحیح مهم است.
بید زدگی فرش
بید زدگی فرش چه زمانی رخ میدهد ؟
بید زدگی فرش همانند پوسیدگی فرش است ولی تفاوتهایی دارد که برای جلوگیری از ببید زدگی فرش ها باید نکاتی را رعایت کنید تا این اتفاق نیفتد.
از بین بردن لکه جوهر از روی فرش
از بین بردن لکه جوهر از روی فرش
نحوه ی از بین بردن لکه جوهر از روی فرش های دستباف و ماشینی مراحلی دارد و باید در زمان مناسب انجام شود که لکه خاصی روی فرش شما نماند.
فرش بلژیکی
درباره فرش بلژیکی چه میدانید
چند سالی است که واژه فرش بلژیکی بخصوص زمانی که به فرش فروشی ها مراجعه می کنیم شنیده می شود اما شاید دقیقا ندانیم این فرشها چه ویژگیهایی دارند.
فرش ابریشمی دستباف
ویژگیهای فرش ابریشمی دستباف
فرش ابریشمی دستباف هم تفاوت بسیار زیادی با فرش ابریشمی یا ابریشم گونه ماشینی دارد برای این تفاوت باید ویژگی های فرش ابریشم دستباف را بدانیم.
سفارش شستشوی فرش برای عید
سفارش شستشوی فرش برای عید
با توجه به نزدیک شدن به آخر سال سفارش شستشوی فرش برای عید را به آخر سال نسپارید و سعی کنید زودتر از قالیشویی های خوب ثبت سفارش داشته باشید.
رنگ برداری فرش
نحوه رنگ برداری فرش دستباف
در این متن قصد داریم نکاتی را در ارتباط با رنگ برداری فرش برای شما عزیزان توضیح دهیم اینکه چه زمانی و در چه فرش هایی رنگ برداری میکنیم.
دستگاه قالیشویی
بررسی دستگاه قالیشویی مناسب
امروزه در مراکز قالیشویی های مدرن از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک ومدرن استفاده میشود و کارخانه قالیشویی افرا یکی از این مراکز است.
مارک زنی تابلو فرش
مارک زنی تابلو فرش دستباف
اگر درباره مارک زنی تابلو فرش شنیده باشید و بخواهید در این رابطه اطلاعاتی به دست آورید این مقاله را مطالعه بفرمایید که در قالیشویی افرا صورت میگیرد.
دارکشی فرش دستباف
دارکشی فرش دستباف چیست
شاید شما هم اصطلاح دارکشی فرش دستباف را شنیده باشید اما دقیقا ندانید که به چه معناست و چه زمانی از آن استفاده می شود در این مقاله آشنا شویم.
خشکشویی فرش
خشکشویی فرش در منزل
خشکشویی فرش در منزل چیست و چه صورت باید در منزل خشکشویی کنیم مانند خشکشویی مبلمان که در منزل توسط دستگاههای مکانیزه با کارکنان مجرب صورت میگیرد.
رفوگری فرش
رفوگری فرش چیست
رفوگری فرش از هنرهای قدیمی ایرانی است که جز جدا نشدنی هنر فرش بافی می باشد. اما شاید جالب باشد که بدانید رفوگری فرش چیست؟
کاور ریشه فرش
کاور ریشه فرش چیست
کاور ریشه فرش چیست و استفاده از ان چه مزیت هایی دارد در این مقاله قصد داریم مزیت های استفاده از کاور ریشه فرش و زمان استقاده از ان را شرح کنیم.
قالیشویی مطمئن
پیدا کردن یک قالیشویی مطمئن
قالیشویی مطمئن و مورد تایید این روزها ممکن است کمی دشوار باشد ولی با دانستن چند نکته میتوانید قالیشویی مورد اعتماد خود را پیدا کنید.
شرایط نگهداری از فرش
شرایط نگهداری از فرش
فرش ها جزو جدانشدنی از خانه های ما هستند به این دلیل شرایط نگهداری از فرش ها به خصوص فرش دستباف و ابریشمی میتواند بسیار مهم باشد.
نحوه از بین بردن لک چای از فرش
نحوه از بین بردن لکه چای روی فرش
ما ایرانیان به دلیل استفاده از چای در طول شبانه روز امکان ریختن چای به روی فرش زیاد است، حال اینجا نحوه از بین بردن لکه چای روی فرش را بررسی میکنیم.
شستشوی پتو
نحوه شستشوی پتو
نحوه شستشوی پتو چگونه است؟   باکتری ها و ویروس ها موجوداتی هستند…
ترمیم ریشه فرش
ترمیم ریشه فرش
ترمیم ریشه فرش چیست فرش جزئی از دکوراسیون منازل ایرانیان…
پرداخت فرش
پرداخت فرش
پرداخت فرش چیست آنچه در هنگام انتخاب و خرید فرش بیش از طرح و رنگ آ…
بهترین مواد شوینده برای فرش
بهترین مواد شوینده برای فرش
شاید برای شما این سوال مطرح شده باشد که بهترین مواد شوینده برای فرش چیست زیرا فرش ها جزو جدا نشدنی از منزل ما ایرانی هاست.
لک برداری از فرش
لک برداری از فرش
لک برداری از فرش ماشینی در خانه ممکن به دلایل مختلف فرش شما کثیف …
اعلاشویی
اعلاشویی
اعلاشویی امروزه قالیشویی ها با استخدام افراد متخصص در زمینه انواع فرش با بررسی الیاف مصرفی و نحوه بافت فرش تصمیم می گیرند که یک فرش چگونه اعلاشویی شود.
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان در منزل به راحتی توسط خدمات قالیشویی انجام میشود که شستشوی مبل به راحتی توسط دستگاههای بخارشور لک برداری میشود.
رفوکاری فرش
رفوکاری فرش به چه معناست
رفوکاری فرش برای فرشهای آسیب دیده و سوخته شده رفوکاری فرش قالیشویی افرا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت توسط متخصصین فرش اجرا میشود.