فرش دستباف دست دوم
فرش دستباف دست دوم
در اکثر مواقع در هنگام فروش فرش دستباف دست دوم نه تنها فرش قیمت اولیه خود را حفظ کرده بلکه می توان آن را پس از سالها استفاده با قیمت مناسب کرد.
فرش فانتزی
فرش فانتزی به چه فرشی گفته میشود
فرش فانتزی که این روزها پای آن به اکثر خانه های ایرانی باز شده ، به یکی از فرشهای پرطرفدار بخصوص در میان جوانان و نوجوانان تبدیل شده است .این فرشهای فانتزی و مدرن در همه چیز از رنگ و طرح گرفته است.
شستن تابلو فرش
آموزش شستن تابلو فرش در خانه
تابلو فرش از جمله وسایلی است که در خانه های ایرانی زیاد دیده میشود به این منظور شستن تابلو فرش در منزل و خشک کردن ان به روش صحیح مهم است.
بید زدگی فرش
بید زدگی فرش چه زمانی رخ میدهد ؟
بید زدگی فرش همانند پوسیدگی فرش است ولی تفاوتهایی دارد که برای جلوگیری از ببید زدگی فرش ها باید نکاتی را رعایت کنید تا این اتفاق نیفتد.
از بین بردن لکه جوهر از روی فرش
از بین بردن لکه جوهر از روی فرش
نحوه ی از بین بردن لکه جوهر از روی فرش های دستباف و ماشینی مراحلی دارد و باید در زمان مناسب انجام شود که لکه خاصی روی فرش شما نماند.
فرش بلژیکی
درباره فرش بلژیکی چه میدانید
چند سالی است که واژه فرش بلژیکی بخصوص زمانی که به فرش فروشی ها مراجعه می کنیم شنیده می شود اما شاید دقیقا ندانیم این فرشها چه ویژگیهایی دارند.
فرش ابریشمی دستباف
ویژگیهای فرش ابریشمی دستباف
فرش ابریشمی دستباف هم تفاوت بسیار زیادی با فرش ابریشمی یا ابریشم گونه ماشینی دارد برای این تفاوت باید ویژگی های فرش ابریشم دستباف را بدانیم.
رنگ برداری فرش
نحوه رنگ برداری فرش دستباف
در این متن قصد داریم نکاتی را در ارتباط با رنگ برداری فرش برای شما عزیزان توضیح دهیم اینکه چه زمانی و در چه فرش هایی رنگ برداری میکنیم.
دستگاه قالیشویی
بررسی دستگاه قالیشویی مناسب
امروزه در مراکز قالیشویی های مدرن از دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک ومدرن استفاده میشود و کارخانه قالیشویی افرا یکی از این مراکز است.
مارک زنی تابلو فرش
مارک زنی تابلو فرش دستباف
اگر درباره مارک زنی تابلو فرش شنیده باشید و بخواهید در این رابطه اطلاعاتی به دست آورید این مقاله را مطالعه بفرمایید که در قالیشویی افرا صورت میگیرد.
خشکشویی فرش
خشکشویی فرش در منزل
خشکشویی فرش در منزل چیست و چه صورت باید در منزل خشکشویی کنیم مانند خشکشویی مبلمان که در منزل توسط دستگاههای مکانیزه با کارکنان مجرب صورت میگیرد.
رفوگری فرش
رفوگری فرش چیست
رفوگری فرش از هنرهای قدیمی ایرانی است که جز جدا نشدنی هنر فرش بافی می باشد. اما شاید جالب باشد که بدانید رفوگری فرش چیست؟
کاور ریشه فرش
کاور ریشه فرش چیست
کاور ریشه فرش چیست و استفاده از ان چه مزیت هایی دارد در این مقاله قصد داریم مزیت های استفاده از کاور ریشه فرش و زمان استقاده از ان را شرح کنیم.
قالیشویی مطمئن
پیدا کردن یک قالیشویی مطمئن
قالیشویی مطمئن و مورد تایید این روزها ممکن است کمی دشوار باشد ولی با دانستن چند نکته میتوانید قالیشویی مورد اعتماد خود را پیدا کنید.
اعلاشویی
اعلاشویی
اعلاشویی امروزه قالیشویی ها با استخدام افراد متخصص در زمینه انواع فرش با بررسی الیاف مصرفی و نحوه بافت فرش تصمیم می گیرند که یک فرش چگونه اعلاشویی شود.